Muazzam Güzellikte Lif Örgü Modelleri

02.05.2020
848
Muazzam Güzellikte Lif Örgü Modelleri

Muhteşem ötesi lif örgü modellerini sizler için derledik. Birbirinden güzel lif modelleriyle banyonuza duşa kabinlerinizle renk gelecek. Farklı tasarımlar dan bir çok lif örneklerini sizler için sergiledik.

Muazzam güzellikte işlemeleriyle gerek şişlerle gerek se tığlarla çok kolay sizinde evlerinizde ofislerinizde hızlıca yapabileceğiniz hediye edebileceğiniz veya ek gelir elde edebileceğiniz bir çok lif modelleri burada. Gelin hep beraber modeller göz atalım.

Harika Lif Örgü Modelleri

Çiçek modeli olan bu lif modelinde gördüğünüz üzere 5 kalka iç içe her bir halkaya farklı renk ve desen vererek muazzam lif modeli olan bu tasarım banyonuza renk katacaktır.
Yuvarlak Lif modeli olan bu modelimiz de harika sizce de öyle değil mi? renk seçimi ferahlatıcı düzeyde mavi ve beyazın huzuru ile lif modelleri arasında harika bir örnek
Harika bir lif modeli daha çok renklere sahip köşeli bir lif modeli olan bu model de farklı renklerin uyumunu göreceksiniz. Duşa kabinlerinizde çok şık duracağından eminiz.

Birbirinden Güzel Lif Örgü Modelleri

YAZAR BİLGİSİ
Necla Yazabakan
Merhabalar, sizler için Örgü, İğne oyası ve Yemek Tarifleri kategorilerine yazacağım, bu alanlarda bir çok deneyimim mevcut ve uzun yıllar editörlük yapmış bulunmaktayım.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.