Adeta Muhteşem Ötesi Tam 35 İğne Oyası Modeli

Adeta Muhteşem Ötesi Tam 35 İğne Oyası Modeli

Muhteşem diyebileceğimiz ve havlu kenarlarına uygulanmış olan tam 35 iğne oyası modelini siz ziyaretçilerimiz için derledik.

Aralarında hayran kalacağınız iğne oyası modelleri elbette olacaktır, biz sizlere derlerken zorlandık çünkü hepsi birbirinden güzeldir. En şık, en modern ve muhteşem güzelliklere sahip iğne oyalarına bakarak sizlerde örnek alabilirsiniz.

İğne oyası yapılış olarak zahmetli fakat alıştığınız zaman bağımlılık yapan bir el işçiliğidir, son zamanlarda havlu kenarlarının trend olması ile birlikte yönelinen bir iş haline geldiğini de söyleyebiliriz.

Muhteşem İğne Oyası Modelleri

Mavi kelebek modelini anımsatan iğne oyası modeli ile sizlerde harikalar yaratabilirsiniz bu müthiş modeli tavsiye ederiz.
Şık ve tasarım harikası bir model ile misafirlerinizin gözlerini kamaştırmak istiyorsanız bu iğne oyasını havlu kenarlarına uygulamanız gerekmektedir.
Geniş bir iğne oyası modeli zor işçilik ile çeyizleri süsleyebilir en şık havlu kenarı iğne oyası modelleri arasında gösterilmektedir.

Çok şık ve Muhteşem İğne Oyası Modelleri

YAZAR BİLGİSİ
Necla Yazabakan
Merhabalar, sizler için Örgü, İğne oyası ve Yemek Tarifleri kategorilerine yazacağım, bu alanlarda bir çok deneyimim mevcut ve uzun yıllar editörlük yapmış bulunmaktayım.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.